2021 sarja võitja - Raul Mihkel Anton. Foto autor Karli Saul.

Tallinna Meistrivõistlused talisurfis 2021 peeti parajalt tuulisel ja päikselisel laupäeval Harku järvel. Kohal oli 25 osalejat kaheksast klubist. Jää pind oli tihe ja tugev, st kiire, aga kohati pisut konarlik. Üksikutes kohtades oli ka topeltjää laike, mis muutis raja valiku isegi tähtsamaks kui maksimaalne kiirus. Eksimusi tuli muidugi kõigil ette, kuid kõige vähem eksisid ikkagi hooaja senised liidrid.

Kelgu klassis võitis Tallinna meistritiitli Raul Mihkel Anton. Teise koha saavutas Meelis Rang ja kolmanda Tõnis Salong. Naiste kelgu meistritiitli võitis Marta Arete Sokk, teine oli Lisbeth Salong ja kolmas Eleri Birk. Eleri osales meie võistlustel esimest korda 2019 sügisel Pärnus valmistatud prototüüpkelguga ja nagu näha, edukalt.

Kelgu klassi poodium. Foto autor Karli Saul.

Kelgu klassi U15 noortest oli parim Karl Sören Tamm, teine Lisbeth Salong ja kolmas Saskia Põldmaa. U20 vanusegrupi võitis Raul Mihkel Anton. Teise koha saavutas Joonas Väär ja kolmas oli Kaur Säärits.

Grand master vanusearvestuse võitis Tõnis Salong. Teiseks tuli Meelis Rang ja kolmandaks Koit Teder. Master arvestuse parim oli Jaak Lukk.

Esiplaanil Madis Kallas. Foto autor Karli Saul.

Lohe klass on avastamas Eestis võistlemise võlu. Hooajaga tõusnud huviliste hulk ja tiitlivõistluste toimumine näitab ala hoogsat arengut. Seoses osalejate kasvuga lisati tiitlivõistlustele ka pumbatavate lohede arvestus.

Lohe klassi poodium. Foto autor Karli Saul.

Lohe klassi Tallinna meistritiitli võitis Madis Kallas. Teise koha sai Martti Ainola ka kolmas oli Vladimir Popov. Pumbatavate lohede arvestuse parim oli Martti Ainola.

Pildid – autor Karli Saul.

Tallinna MV tulemused:
lohe klass: https://bit.ly/3bKP6cj
kelgu klass: https://bit.ly/2ZWkbnY

Võistluseid toetas Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet.

Video Karli Saul