Garmini purjetamissarja Noblessneri regatil selgitati välja meie regiooni hetke edetabelid purjelaud Techno 293 ja Techno Plus klassides. Lisaks 30-le purjelaudurile osales regatil ka kümme optimist klassi noorpurjetajat.

Kolm päeva kestnud rahvusvaheline regatt möödus mõnusalt soojas ja väga vahelduvates tuuletingimustes. Ehk et kasutada oli pea kogu purjetamiskõlbulik tuulevahemik. Kõikides klassides peeti kokku 10 karikasarjale nõuetekohast võistlusõitu.

Kõige nooremaid Techno 293 U13 vanusegrupi purjelaudureid oli stardis seitse. Regati võitis Johanna Lukk (NYCS). Teine ja kolmas koht läksid lätlannadele, vastavalt Estere Vilnite (Klubs 360) ja Samanta Bula (Klubs 360).

T293 U15 vanusegrupi poodiumi hõivasid Eesti noored surfarid. Esikoha võitis Bertha Kivistik (TPLK), teine Liisa Marii Kalk (TPLK) ja kolmas Lukas Tuubel (NYCS). Selle vanusegrupi tüdrukute arvestuse kolmanda koha saavutas lätlanna Emilija Voronina.

T293 U17 vanusegrupi võit läks Lätti. Kindla esikoha võitis siin Eduards Niedra. Teise koha saavutas Karl Sören Tamm (NYCS) ja kolmandaks tuli Natali Šank (TPLK).

Suuremate poiste/tüdrukute Techno Plus purjelauaklassi edetabelit valitsevad eestlased. Esikoha võitis siin Kaur Säärits (NYCS). Teise koha saavutas Liisbeth Orav (NYCS) ja kolmanda Jakob Tuubel (NYCS).

Raceboard, ehk suuremate purjelauaklasside üldarvestuses võistis esikoha Eduards Niedra. Teise koha saavutas Kaur Säärits (NYCS) ja kolmanda Liisbeth Orav (NYCS). Raceboard klassi tüdrukute arvestuse võitis Liisbeth Orav (NYCS), teine on Natali Šank (TPLK) ja kolmas Bertha Kivistik (TPLK).

Optimist klassis saadi samuti kirja 10 korralikku sõitu. Universaalsetes tuuleoludes saavutas ülekaaluka esikoha Juhan Paberit (ROPK). Teise koha võitis Henri Boris Biltse (NYCS) ja kolmandaks tuli Tristan Olek (ROPK).